כתיבת תוכן לאתרים בידי כותבים מקצוענים

כתיבת תוכן לאתרים בידי כותבים מקצוענים

מקצועי בתחום שלך אך פחות טוב בכתיבה? זקוק לתוכן איכותי וייחודי, שיגרום לגולשים להפוך ללקוחות? זה הזמן לתת למקצוענים לכתוב עבורך!

הזדמנות אחת לרושם ראשוני

כאשר גולש נכנס לאתר שלך, יש לך הזדמנות של שניות בודדות לעניין ולסקרן אותו. תוכן איכותי, ייחודי ובעל ערך לקהל שלך, הוא זה שיגרום לגולש להשקיע מזמנו ולהפוך מגולש פאסיבי ללקוח אקטיבי. בעזרת השירות המקצועי של כתיבת תוכן לאתרים המוצע בחברת Mr-Marketing תוכל לבדל ולייחד את האתר שלך, את השירותים והמוצרים המוצעים בו, ולהניע גולשים לפעולה.

אולי יש עוד אנשים בתחום, אבל אין עוד כמוך – והתוכן שלך ישקף זאת!

עסקים רבים מציעים שירותים ומוצרים דומים. תוכן שימשוך את הגולש להתעניין דווקא באתר שלך יהיה תוכן שיווקי, שיבטא את החוזקות שלך אל מול מתחריך. אנו נעזור לך למפות אותן החוזקות, ונדאג לכתוב עבורך תוכן שיעביר מסר חד וברור שישקף אותך.

כתיבת מאמרים בתחומים מגוונים

אצלנו ב- Mr-Marketing תוכל לקבל שירות כתיבת מאמרים בכל נושא שתבחר. ניסיון רב בכתיבת תכנים עבור עשרות לקוחות מאפשר לנו לייצר תוכן ייחודי ואיכותי בכל נושא, כל פעם מחדש. כתיבת מאמר לאתר אינטרנט נועדה לספק לגולש ערך מוסף, ואנו מקפידים כי כל מאמר שנכתב עבורך יעמוד במשימה וימצב אותך כמוביל בתחומך.

תוכן המותאם למנועי החיפוש

התוכן באתר שלך מיועד עבור הגולשים, אבל חשוב לא פחות שהוא ייכתב בהתאם לכללים שגוגל הגדיר. ב- Mr-Marketingאנו מתמחים ביצירת תוכן שיווקי, ייחודי ומניע לפעולה, תוך שימוש נכון במילות המפתח הרלוונטיות ובמילים נרדפות, בכותרות מושכות ובחלוקה נכונה לפסקאות. הכתיבה לאינטרנט היא שפה בפני עצמה – ואנו שולטים בה.

שירותי תוכן לאתרי אינטרנט

 • כתיבת תוכן פרימיום – אנו נבצע עבורך הכול, מא' ועד ת': מחקר מילות מפתח לאיתור המילים והביטויים הרלוונטיים והמחופשים ביותר בתחום, אפיון שמות קטגוריות עיקריות באתר והגדרת התוכן שיוצג בהן, וכמובן – כתיבה של תוכן איכותי ברמה הכי גבוהה.
 • כתיבת תוכן שיווקי – אנו נשתמש במילות המפתח שתעביר לנו, ונכתוב תוכן איכותי ומניע לפעולה, תוך התאמה מדויקת לקהל היעד.
 • כתיבת מאמרים שיווקיים – אתרים חיים הם אתרים מתעדכנים! אנו נכתוב עבורך מאמרים שיספקו ערך מוסף ויותאמו לגולשים הרלוונטיים ולמנועי החיפוש.
 • עריכת תוכן – כשיש לכם מספר שניות לתפוס את הגולשים, אתם רוצים להיות הכי חדים שיש. אנו נתאים את התוכן הקיים באתכם באופן אופטימאלי, הן לגולשים והן למנועי החיפוש.

צור קשר

  השם שלך (חובה)

  האימייל שלך: (חובה)

  נושא

  ההודעה שלך

  [recaptcha]