קידום אתרים

קידום אתרים במנועי חיפוש

דמיין לעצמך סיטואציה בה אתה זקוק לאיש מקצוע או שירות מסוים. אתה יודע בגדול מה אתה מחפש, אך איך תוכל לבחור?
בכל תחום יש המון גורמים המציעים מוצר או שירות די דומים בסך הכול…
איך תגרום לגולש, לקוח פוטנציאלי עבורך, לבחור דווקא באתר שלך, ולהפוך מלקוח פוטנציאלי ללקוח משלם?

קידום אתר מאפשר לך להופיע גבוה יותר בתוצאות החיפוש בגוגל, ובכך להגדיל את הסיכוי כי גולש שמחפש את השירות או המוצר שאתה מספק, יגיע לאתר שלך.
בעזרת קידום אתרים תוכל להגדיל את כמות הגולשים לאתרך, ולהגדיל את מספר לקוחותיך.

מדוע חשוב לקדם אתר בגוגל?

אם יש לך אתר, זה מצוין! אך אם אף אחד לא יגיע אליו, זה לא יעזור לך להשיג לקוחות!
מחקרים מראים כי מרבית הגולשים (כ- 98%) בוחרים באחד מהאתרים המופיעים בדף הראשון בגוגל, ואינם טורחים לעבור לדף השני של תוצאות החיפוש. אם תצליח לדאוג כי האתר שלך יופיע בדף הראשון, יגדלו הסיכויים כי אותו גולש יבחר באתר שלך, ויעדיף אותו על פני המתחרים.

איך עובד מנוע החיפוש גוגל

גוגל, מנוע חיפוש אשר משמש כיום מעל 90% מהגולשים בישראל, מאפשר לגולש להקליד בשורת החיפוש ביטוי או מילה, ומציע לו בהתאם רשימה של תוצאות, שאמורות לספק את המענה הדרוש. אם חיפשת לדוגמא את הביטוי "אינסטלטור בשרון" , גוגל יציג בפניך רשימה של אתרים אשר עוסקים בנושא. אך כיצד קובע גוגל באיזה סדר יוצגו האתרים? והאם ניתן להשפיע על סדר התוצאות?

קידום אתרים מקצועי

השיטה באמצעותה קובע גוגל את סדר הופעת האתרים במנוע החיפוש, מורכבת מאוד וכוללת מעל 500 פרמטרים. שיטה זו (אלגוריתם) משתנה ומתעדכנת כל הזמן. קידום אתרים מקצועי, על ידי איש מקצוע מיומן ומומחה בתחום, הדואג להתעדכן כל הזמן בשינויים ובעדכוני האלגוריתם, יוכל לסייע לך להשיג את המטרה – להופיע בדף הראשון. אם אתה לא תהיה שם, הלקוח פשוט יעבור למתחרה…

MR- Marketing קידום אתרים

ב- MR- Marketing מוצע שירות של קידום אתרים מקצועי, המבסס על ידע מקצועי, שנות ניסיון רבות, ועל הצלחות רבות בקידום אתרי לקוחות גדולים וקטנים כאחד, במגוון רחב מאוד של תחומים. אנו מבצעים קידום של אתר בתהליך מקצועי, בהתאם לכללי גוגל, תהליך הכולל ליווי אישי עם שקיפות מלאה ללקוח. תהליך הקידום מותאם לצרכי הלקוח, לרמת התחרותיות בתחום, ונעשה במטרה אחת ויחידה. לגרום לעסק שלך להצליח, ובגדול.

צור קשר

    השם שלך (חובה)

    האימייל שלך: (חובה)

    נושא

    ההודעה שלך

    [recaptcha]